O společnosti


Společnost MARMEX Meble distribuuje nábytek na hrudi a čalounění. Nabízíme širokou škálu produktů pro pokojový nábytek, systémový nábytek, nástěnné jednotky, teenagery, ložnice, čalouněný nábytek, posuvné skříně, halový nábytek, stoly a židle, dětské postele.

Společnost byla založena v roce 2007 a zabývá se především prodejem nábytku přes internet v Polsku a ve vybraných zemích Evropské unie. Pro zákazníky, kteří ocení tradiční formu prodeje, doporučujeme nakupovat v našem stacionárním obchodě v Ostrów Wielkopolski.

Prodej produktů nabízených naší společností je založen na mnohaleté spolupráci s prověřenými, solidními a předními výrobci nábytku, jako jsou:

 

GiB Meble, Jurek Meble, Maridex, Dolmar nábytek, Domel Meble, Meblar, Prospero, Szynaka Meble, Restol, ML nábytek, Fadome, Stolar, Drewmix, Bog-Fran, Klupś nábytek, Meblomar, FM Bravo, Hevea Matrace, Gała Meble, Vivaldi, Stolkar.

Nábytek dodáváme vlastní dopravou, což snižuje riziko poškození. Pro drobné objednávky používáme kurýrní služby. Kromě internetového obchodu prodáváme prostřednictvím serveru Allegro.pl, díky kterému jsme shromáždili více než 7500 pozitivních komentářůhttp://allegro.pl/show_user.php?uid=6622747

Posláním společnosti je poskytovat vysoce kvalitní nábytek za nejlepší možné ceny co největší skupině zákazníků. Společnost dbá na dobré a spokojené zákazníky, proto se snažíme přizpůsobit vhodné produkty jejich potřebám. V naší společnosti se můžete spolehnout na profesionální a přátelské služby a na bezproblémové a včasné provádění objednávek.Veškerý nábytek, který máme v nabídce, je nový a má záruku.