Dětské pokoje jsou zábavné s barvami, texturami a detaily, takže si konečně můžete nechat svou fantazii vyběhnout. Základem každé místnosti jsou stěny a nábytek, takže než začneme cokoli, je dobré přemýšlet o celé kompozici. V současné době většina výrobců nabízí speciální sady věnované dětským pokojům, takže nemusíte přemýšlet o tom, jak integrovat klasický šatník a barevné regály do pohádkového interiéru. V obchodě Marmex nabízíme dětský nábytek vyrobený z odolných a především netoxických materiálů. Všechny prvky sady dětského nábytku jsou také velmi bezpečné a stabilní. Estetické otázky jsou samozřejmě stejně důležité, a proto jsme připravili sady v mnoha různých barevných a tematických možnostech. Nábytek s motivem afrických zvířat, včel, ryb a nakonec pastelových barev, což vám umožní vybrat si doplňky sami. Všechny tyto návrhy na vás již čekají. Naše systémy zahrnují prvky, jako je dětská postýlka, komoda, skříň, knihovna a komoda na hračky.

Přátelské vybavení pro děti. Pro výrobu každé sady byly použity bezpečné, netoxické materiály, které se vyznačují pevností, díky čemuž jsou ideální pro každodenní péči o nejmladšího člena rodiny.

Batole ložnice v každém stylu. Vybavení pokojů pro děti, které nabízíme, je k dispozici v mnoha barvách, od tradičních růžových a modrých až po neutrální barvy, vhodné pro dívky i chlapce.